Strzelania d�ugodystansowe
Aktualności Szkolenia / Treningi Strzelania długodystansowe Elaboracja amunicji Balistyka Galeria Download Linki Kontakt

Strzelectwo precyzyjne a szczególnie długodystansowe to pasjonujący i bardzo atrakcyjny sport łączący wiele różnych dziedzin i przez to mogący się wydawać trudnym do opanowania.

Wykorzystując wieloletnie strzeleckie doświadczenia i umiejętności postanowiliśmy ułatwić rozpoczęcie przygody dla nowych adeptów jak i pomóc w doskonaleniu wiedzy dla już te sporty uprawiających. Planując szkolenia i treningi staramy się połączyć zarówno wiedzę i praktykę w strzelaniach długodystansowych zdobytą w Polsce i za granicą jak i ważne aspekty obecne w całym strzelectwie sportowym a właściwe połączenie tych obu dziedzin jest kluczowe do osiągnięcia wysokich wyników.

Naszym celem jest przygotowanie zawodników do różnych typów zawodów : od zawodów F-Class w obu klasach sprzętowych po zawody Longshot czy nawet w pewnym zakresie taktycznych zawodów strzeleckich.

Zainteresowanych zarówno pierwszym kontaktem ze strzelectwem długodystansowym jak i bardziej już zaawansowanych strzelców prosimy o kontakt.

 
Aktualności Szkolenia / Treningi Strzelania długodystansowe Elaboracja amunicji Balistyka Galeria Download Linki Kontakt